[vc_row][vc_column][vc_column_text]
31 Dagen bloemen #3 – Chrysant
Yes, terug van weggeweest! Eindelijk heb ik weer tijd gemaakt om deze leuke serie weer op te pakken. Omdat ik niet elke dag (en jullie vast ook niet) tijd heb om te tekenen wil ik elke eerste zondag van de maand een nieuwe bloem met jullie delen. Vandaag ga ik de chrysant tekenen!
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_video link=”https://youtu.be/TL0xCVKeMvg” align=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]
Chrysant tekenen
Deze bloem was niet heel lastig om te tekenen, maar ik heb nog wel moeite met de verhoudingen. Daarom vind ik het ook fijn om eerst met potlood de bloem te schetsen en daarna pas de lijnen definitief te maken. Erg leuk om zo lekker aan het tekenen te zijn en straks een tekenboek vol bloemen te hebben!
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]
[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Deze bloemen verzin ik trouwens niet zelf, maar komen van The House That Lars Built. Zij maakte deze fantastisch leuke bloemenserie!
Heb je de vorige delen gemist? Die vind je hier:
Zet alvast zondag 4 maart in je agenda, want dan verschijnt deel 4! 😀 Veel plezier met tekenen en deel je het eindresultaat met me?[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_raw_html]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[/vc_raw_html][/vc_column][/vc_row]
0 reacties